Опис

Ця онлайн-подія проводилась 20 жовтня 2023 року.

Переімплантит – інфекція, яка може виникнути навколо дентальних імплантів та призводити до ураження м'яких і твердих тканин, а також до резорбції кістки в ураженій ділянці. Від правильно вибраної діагностичної та терапевтичної тактики залежить успішність лікування й збереження здоров'я пацієнта. Також важливо розуміти ризики та можливі ускладнення, щоб убезпечити пацієнта після встановлення дентальних імплантів.

На семінарі «Мукозит і переімплантит: фактори ризику, діагностика та лікування» будуть детально обговорені основні причини розвитку й прогресування переімплантиту, превентивні заходи за сучасними рекомендаціями EFP, основні та додаткові засоби гігієни залежно від ортопедичної конструкції, а також консервативні й хірургічні методи лікування недуги згідно з останніми рекомендаціями. Особлива увага буде приділена частим помилкам під час проведення професійної гігієни навколо імплантів та шляхи їх уникнення.

Програма заходу:

«Діагностика стану мʼяких тканин навколо імплантів. Основні принципи та правила діагностики. Необхідні інструменти й ресурси»

«Біоплівка та зубний камінь на поверхні імплантів. Мукозит і переімплантит. Превентивні заходи за рекомендаціями EFP»

«Лікування мукозиту: професійний та індивідуальний менеджмент біоплівки імплантів. Апарати УЗ-скейлінгу, Air-Flow та Perio-Flow навколо імплантів. Гігієна залежно від ортопедичної конструкції» 

«Лікування переімплантиту: консервативна й хірургічна фази. Рекомендації EEP AAP»

«Основні помилки під час професійної гігієни навколо імплантів, і що необхідно робити, щоб їх уникнути»

Картка заходу

Картка заходу у записі

Спеціальності

  • Пародонтологія
  • Стоматологія
  • Хірургічна стоматологія