Опис

Цей онлайн захід проводився 10 січня 2023 року.

Останні досягнення в лікуванні раку збільшили показники онкохворих, які виходять у ремісію, але також призвели до зростання захворюваності й смертності через негативні наслідки протипухлинних препаратів. Низка досліджень продемонструвала прямі кардіотоксичні ефекти окремих хіміотерапевтичних засобів та їх комбінацій, а також їхню здатність прискорювати розвиток захворювань серця, особливо в пацієнтів, які мають схильність до подібних недуг.

Міжнародні фахівці склали протокол лікування пацієнтів із такими хворобами в 2016 році. Цей документ систематизує накопичені дані про серцево-судинні ускладнення на тлі протипухлинної терапії. Він містить дослідницькі стратегії й терапевтичні підходи до ведення хворих, у яких розвивається кардіотоксичність, та буде цікавий не тільки кардіологам й онкологам, але і терапевтам, інтерністам, анестезіологам, хірургам та іншим вузьким спеціалістам, які працюють з цією групою пацієнтів.

Після курсу «CardioNews'22: Протипухлинна терапія в фокусі кардіолога» клініцисти зможуть прогнозувати ризик кардіотоксичності під час проведення протипухлинної медикаментозної терапії, знатимуть сучасні технології профілактики й контролю ускладнень, а також особливості моніторингу стану хворих після закінчення лікування.


Картка заходу

Спеціальності, які отримують бали БПР

  • Загальна практика - сімейна медицина
  • Кардіологія
  • Клінічна онкологія
  • Терапія